Upravit stránku

Při mojí práci je v první řadě důležitý rozhovor se zákazníkem, kdy si vyjasníme požadavky k řešenému prostoru, vezmu si od něj rozměry místnosti, nastíním rozsah práce při návrhu, specifikujeme si cenu za návrh a domluvíme se na možnosti případné realizace.

Moje práce má široký záběr a proto se mění dle požadavků zákazníka. Někoho čeká rozsáhlá rekonstrukce právě koupeného bytu – často i se změnou dispozice bytu

a technické problémy s tím spojené. Ráda asistuji i při menších projektech, které však mohou významně posunout kvalitu bydlení – mnohdy stačí jinak poskládat nábytek v obývacím pokoji či uspořádat barevné ladění a doplňky.

 

Srdce domova často tvoří kuchyně s obývacím pokojem, prostor, kde trávíme nejvíce času. Poradím s ergonometrií v kuchyňských prostorech. Mít věci v kuchyni logicky uspořádané pomáhá dělat z vaření radost.

 

Spolu se mnou do hry vstupuje i tým šikovných lidí, kteří vám mohou být k dispozici. Ráda vám nabídnu spolupráci s truhláři, s poradcem na osvětlení, s řemeslníky v oboru v instalatérství, elektra. Dobře vím, že mít kvalitní pracovníky je klíč k úspěšné zakázce. Při realizaci na celou zakázku dohlížím, koordinuji pracovníky, aby vše běželo jak má a nevznikaly zbytečné časové prodlevy, kreslím dokumentaci k jednotlivým řemeslům.

 

Pocit domova v interiérech dotváří doplňky. Pomocí doplňků pomůžu prostor pozvednout a doladit. Dobře zvolená tapeta dokáže v interiéru divy. Spolupracuji s českým výrobcem tapet s dlouholetou tradicí, známým především díky dobré kvalitě svých výrobků.

 


GRAFICKÉ NÁVRHY

Nahoru